ОСТАННІ НОВИНИ

Дітям Героїв АТО організують активний відпочинок у Данії

|

Група дітей, чиї батьки загинули або зникли безвісти в АТО, у п’ятницю, 10 липня вирушать на відпочинок до Данії. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі львівської мерії.

olborg

Табір триватиме з 12 до 25 липня 2015 року. В Данії перебуватимуть 45 дітей зі всієї України, віком від 8 до 13 років. Проживатимуть в родинах діаспори. Табір організовано виключно за кошти жертводавців Данії та України.

Особливістю цього табору є те, що всі події для дітей проводитимуть в ігровій формі на тему відомої казки «Аліса в країні чудес».

Програма відпочинку дітей у Данії дуже насичена: діти робитимуть карту України, відвідають зоопарк і LEGOLAND, гратимуть у крікет і плаватимуть у басейні, матимуть насичений день, присвячений Данії та сільському господарству, відвідають норкову та курячу ферму. Також команда потрапить на море і запускатиме повітряного змія (детальну програму додано у прикріпленому файлі).

Сторона, яка запрошує — організація «Lastivka — Ukrainian Youth Organization of Denmark» (офіційна організація в Данії, яка представляє українську діаспору) з локальними відділеннями в Ікасті та Ольборзі. Співорганізатор в Україні — ГО «Допомога дітям Героїв» (волонтерська організація, яка залучає громадськість до підтримки та допомоги дітям учасників АТО).

Діти матимуть зупинку у Вроцлаві (Польща) і зустріч з директором Почесного консульства України у Польщі Артемом Зозулею. Українські студенти проведуть їм екскурсії. Після Вроцлава діти поїдуть на місце проведення табору — в міста Ікаст та Ольборг у Данії.

Табори такого типу для дітей ГО «Допомога дітям героїв» розпочала реалізовувати після Майдану. За цей час, з квітня 2014 року, було проведено десятки таборів, більшість з них у різних куточках Польщі на запрошення діаспори. Цільова аудиторія таборів — діти Героїв Небесної сотні, поранених майданівців, а також діти поранених і загиблих в АТО.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...