ОСТАННІ НОВИНИ

Мер Трускавця теж хоче мати в місті патрульну поліцію  

|

поліція

Трускавецький міський голова Руслан Козир звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням розширити географію діяльності нової патрульної поліції на курорт Трускавець. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Трускавецької міської ради.

За словами керівника Трускавця, нова патрульна поліція потрібна місту, адже місто сьогодні є візитною карточкою України для тисяч європейців, які щороку приїжджають до міста оздоровитись та відпочити.

«Минулого року, не дивлячись на складну економічну та політичну ситуацію в державі, у Трускавці побували відпочиваючі з 57 країн світу. Населення міста Нафтусі, унікальної за своїми цілющими властивостями мінеральної води, у високий курортний сезон збільшується більш ніж у два рази. І хоча криміногенна ситуація в Трускавці є однією з найнижчих в державі, а безпека громадян забезпечена на рівні європейських стандартів (працює потужна система відеоспостереження, освітлені всі вулиці міста тощо) – запровадження на курорті нової поліції було б важливим іміджевим кроком, який би сприяв притоку нових іноземних туристів на лікування та відпочинок, підняттю авторитету нашої держави у світі», – повідомляє Р. Козир.

Також чиновник висловив впевненість, що високоморальних та фізично підготовлених кандидатів в підрозділ патрульної поліції Трускавця, місто забезпечить.

«Серед охочих значна частина демобілізованих воїнів АТО»,- додав Р. Козир.

Фото: tsn.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...