ОСТАННІ НОВИНИ

Водій не дотиснув один з запобіжників і тролейбус загорівся, – начальник управління транспорту ЛМР

|

11714478_498323130315667_1127450816_nЛьвівські тролейбуси загоряються не від того, що їх погано перевіряють на несправності, а від того, що вони просто старі. Про це у коментарі Львівському порталу розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

«Останній тролейбус загорівся не тому, що хтось його не перевірив, а тому що обладнання у ньому старе і заіскрило.  Водій, скажемо так, не дотиснув там один з запобіжників і тролейбус загорівся. Але цього б ніколи не сталося, якщо б цей тролейбус був новим», – розповів В. Щир.

Як додав головний транспортник Львова, більшість тролейбусів, що їздять містом, вже відслужили понад два терміни своєї експлуатації. Тому, щоб уникати подібних ситуацій, в мерії обіцяють по можливості оновлювати тролейбусний парк.

«Ми вже провели тендер і в цьому році  придбаємо три нових тролейбуси. В одному з тролейбусів, який десять років стояв під парканом, ми провели капітальний ремонт і все в ньому замінили: від підлоги до електрики. Ну, а на інші потрібні дуже великі кошти і, зрозуміло, що зараз всіх їх на ремонт поставити не можливо», – додав В. Щир.

Нагадаємо, що минулого тижня у Львові знову горів тролейбус. На щастя, під час інциденту ніхто не постраждав.

Однак, після загорання тролейбусу, яке трапилось 9 квітня, на проспекті Чорновола, водій транспортного засобу опинився на лікарняному ліжку.

Фото: galinfo.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Складається враження про повну некомпетентність осіб, які надали таку інформацію п. Щиру, який в свою чергу її оприлюднив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...