ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде тренінг для прийомних батьків

|

тренінг

Упродовж  8-10 липня Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проводить навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Це вже друге навчання майбутніх опікунів у 2015-му році. У заході беруть участь 29 осіб – 1 сім’я та 1 особа – кандидати у прийомні батьки, 26 кандидатів в опікуни (з міст Львова, Трускавця, Жовківського, Пустомитівського, Яворівського, Буського, Кам’янка-Бузького, Старосамбірського, Городоцького, Жидачівського Золочівського районів Львівської області).

Основну увагу під час навчального процесу, окрім вивчення законодавчо-нормативних документів, організатори приділили подоланню негативних наслідків утрат, страждань, кризових станів батьків; забезпеченості стабільності в житті дитини-сироти й дитини, позбавленої батьківського піклування; виникненню прив’язаностей, створенню можливостей для встановлення дитиною довготривалих стосунків, включаючи відновлення можливих стосунків з біологічними родичами, нефізичним методам дотримання дисципліни.

Курс складається зі шести тренінгових занять, що мають послідовний характер та зміст. Учасників, які пройдуть весь курс навчання і збережуть бажання взяти у свою сім’ю дітей зі закладів державної опіки, можна вважати підготовленими для реалізації цієї роботи – створення прийомної, опікунської сім’ї чи ДБСТ.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...