ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні на ремонт закриють останню частину вулиці Гайдамацької

|

Сьогодні, 30 червня, на ремонт закриють останню частину вулиці Гайдамацької – на ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, на сьогодні у зв’язку з ремонтом для проїзду закриті вулиця Промислова – на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького, а також не їздить транспорт по вулиці Хмельницького – на ділянці від площі Криничної до вулиці Гайдамацької. Закрита для проїзду і частина Гайдамацької – на ділянці від вулиці Хмельницького до вулиці Лобачевського.

На цих автошляхах ремонтники обіцяють виконати весь комплекс робіт: замінити інженерні мережі, трамвайні колії, дорожнє покриття, тротуари, зовнішнє освітлення.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо,  у зв’язку з ремонтними роботами внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Так, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги по пр.Чорновола та по вул.Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...