ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ затримала двох інформаторок терористів

|

На Луганщині затримано двох інформаторок терористів. Одна з жінок працювала у правоохоронних структурах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі СБ України.

За даними відомства, працівники СБУ, в районі Попасної Луганської області, затримали інформаторку терористів. 34-річна жінка працювала на вільнонайманій посаді в одній з правоохоронних структур Попаснянського району. У лютому її завербував бойовик бандформування Дрьомова.

«Терористів «ЛНР» насамперед цікавила інформація про місця розташування та переміщення українських військ та інші відомості, які використовували для організації терактів та диверсій проти української влади», – йдеться у повідомленні.

Ще одну інформаторку нейтралізували у Рубіжному. Місцева мешканка підтримувала терористів у соціальних мережах. Публікувала пропагандистські матеріали, розповсюджувала заклики до проведення акцій непокори та інформацію про рахунки для переказу коштів на підтримку терористів.

«Крім того свій аккаунт зловмисниця використовувала для збору інформації про розташування та пересування українських військ в районі Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного», – йдеться у повідомленні СБУ.

Інформаторкам повідомлено про підозру в сприянні діяльності терористичній організації. До винесення вироку вони утримуватимуться під вартою.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...