ОСТАННІ НОВИНИ

Канада розширила санкції проти РФ

|

Канада ввела додаткові економічні санкції проти 14 російських юридичних і трьох фізичних осіб. Також Канада запровадила заборону на імпорт і експорт товарів з території Криму.

Про це йдеться у заяві прем’єр-міністра країни Стівена Харпера, повідомляє Українська правда з посиланням на ТАСС.

Згідно з повідомленням МЗС Канади, до розширеного списку санкцій увійшли російські компанії “Газпром”, “Газпром нафта”, “Сургутнефтегаз” і “Транснефть”.

У перелік також внесено підприємства “Оборонпром”, “Станкоінструмент”, “Високоточні комплекси”, “Хімкомпозіт”, “Об’єднана авіабудівна корпорація”, “Тульський збройовий завод” і ВАТ “Сіріус”. Санкції також торкнулися фонд “Маршал Капітал”, “Євразійський союз молоді” (ЄСМ) і мотоклуб “Нічні вовки”.

Щодо фізичних осіб, до “чорного списку” внесені російський політолог Олександр Дугін, лідер ЄСМ Павло Каніщев і Андрій Коваленко.

Таким чином у списках Канади – понад 200 російських підприємств, компаній та організацій, а також фізичних осіб, деякі з яких мають громадянство України.

“Введення додаткових санкцій щодо Росії було ухвалено в координації з нашими партнерами”, – наголошується у заяві прем’єра.

Харпер уточнив, що обмеження пов’язані з ситуацією на сході України, до якої, на думку Оттави, пряме відношення має Росія.

“Ми підтримуємо поточні зусилля з дипломатичного вирішення (конфлікту в Україні) і закликаємо Росію і її довірених осіб повністю виконувати мінські домовленості”, – підкреслив Харпер.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...