ОСТАННІ НОВИНИ

Громадськість Львова вийшла на захист спортивного майданчика від Садового

|

Близько сотні мешканців вийшло протестувати проти забудови спортивного майданчика на вулиці Пасічній. Люди скаржаться, що їхню відпочинкову зону хочуть забратися для будівництва багатоповерхівки, повідомляє кореспондент 032.ua.

майданчик

Люди зібралися на спортивному майданчику разом з дітьми. Поки малеча гралася, дорослі розпочали розгортати плакати. На транспарантах було написано: “Садовий – зась від спортивних майданчиків!”, “Не віддамо наші майданчики!”. Як розповіли мешканці, у них хочуть забрати відпочинкову зону. Там, за їхніми словами, планують збудувати багатоповерхівки.

“Ми перший раз про це чуємо. Такого не може бути”, – відповів Іван Лозинський.

“Нам кілька місяців тому почали приходити листівки про те, що у нас забирають спортмайданчик під будівництво. Ми були шоковані. Одразу не зрозуміли нічого. Далі вирішили об’єднатися та відстоювати наш майданчик”, – пояснила пікетувальниця пані Ольга.

На пікет ніхто із чиновників не завітав. Кореспондент 032.ua вирішила зателефонувати до голови Личаківської районної адміністрації, аби він пояснив, про яке саме будівництво говорять люди.

“Ми перший раз про це чуємо. Такого не може бути”, – відповів Іван Лозинський.

Голова Личаківської РА попросив звернутися до нього тим людям, яким щось відомо про будівництво на спортивному майданчику.До слова, на спортивному майданчику жодних будівельних робіт поки що не проводять.

майданчик1

майданчик2

майданчик3

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...