ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівській залізниці затримали дев’ять потягів

|

potyag

При виїзді на станцію Борщовичі Львівської магістралі залізничники виявили розбиту азбестоцементну трубу та два викрадені багатожильні кабелі. Несправність після крадіжки усунули протягом п’яти годин, однак через це затримали 9 пар пасажирських поїздів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Львівської залізниці.

«На цьому перегоні можливий швидкісний рух – потяги можуть розганятись до 160  кілометрів на годину. Тому такі крадіжки, розукомплектування засобів зв’язку чи верхньої будови колії несуть особливу небезпеку як для пасажирів, так і для залізничних вантажів. Якщо вчасно не помітити крадіжку, наслідки можуть бути  катастрофічними», – пояснюють залізничники.

На дистанції сигналізації та зв’язку станції Львів протягом п’яти місяців поточного року зафіксували уже 10 випадків крадіжок, а це вдвічі більше, ніж торік.

Львівська залізниця вкотре закликає до усвідомлення можливої шкоди від таких злочинних дій, адже вони можуть спричинити не лише матеріальні, але і людські втрати.

Протягом п’яти місяців 2015 року залізничники зафіксували 170 випадків крадіжок, пошкоджень та розукомплектування рухомого складу та інших технічних засобів Львівської магістралі. Матеріальні збитки складають 1 мільйон 289,6 тисяч гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...