ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові нагородили Народних героїв України

|

Сьогодні в Палаці Сапєгів відбулося урочисте вручення Ордену «Народний Герой України». До нагороди, яка вручається за видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерську допомогу збройним силам, у Львові було представлено 20 героїв та патріотів. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

У Львові орден «Народний Герой України» отримали бійці АТО, родичі загиблих військових, волонтери та медики, які активно підтримували бійців АТО протягом війни на Сході.

Вручати почесну відзнаку до Львова приїхав керівник волонтерської організації «Народний тил» Георгій Тука.

Довідка

Орден «Народний Герой України» — українська недержавна нагорода, запроваджена в 2015 році за ініціативою волонтерів Андрія Боєчка та Дмитра Щербакова.

Нагорода виконана в двох модифікаціях:

Для воїнів – червоно-чорна стрічка на колодці та срібний тризуб; для волонтерів та медиків – жовто-блакитна стрічка на колодці та срібний тризуб.

В основу художньої конструкції та стилю виконання Ордену «Народний Герой України» покладені ретельно вивчені археологами, культурологами та митцями канони часів Київської Русі, Української Гетьманської доби та Української Народної Республіки (УНР).

Орден «Народний Герой України» має форму гербового знаку Святого князя Володимира Великого у формі тризуба, символу державності та незалежності України, з накладеним по центру піднятим мечем,символом військової доблесті.

Орден виготовлений зі срібла 925 проби, кожна нагорода має індивідуальний номер та елементи захисту.

Срібло для виготовлення Орденів збирали представники з 16 країн світу. Крім Ордену кожен Герой отримує монету “Небесна Сотня” або “Революція гідності” та банківську картку з грошима.

Нагородна комісія складається з представників добровольчих батальйонів, підрозділів МВС, ЗСУ та волонтерських організацій.

Перше вручення нагороди відбулось 4 червня 2015 року. У Києві вручили 23 нагороди військовослужбовцям та цивільним, які виявили себе в АТО.

Визначити гідних запропонували користувачам соцмереж. На ініціативу відгукнулися майже мільйон українців. Окрім пропозицій з прізвищами героїв, люди  надсилали для ордена й срібло, з якого вироблена відзнака.

Наразі нагороди отримали 23 захисники та волонтери. Щоправда це  лише перші нагороди для героїв. Невдовзі, обіцяють ініціатори відзнаки, вони вручать срібний тризубець ще майже двом сотням військових та волонтерам

Фото: Святослав Драбчук, Львівський портал

 

 

 

 

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...