ОСТАННІ НОВИНИ

Цих вихідних львівський театр вирушить у подорож на конях. Маршрут

|

театр

У суботу, 27 травня, колектив львівського театру «І люди, і ляльки» вирушає у гастролі селами Пустомитівського та Перемишлянського районів Львівщини.  Возитиме акторську трупу фіра з конями, що теж стане частиною вистави. Про це сьогодні на прес-конференції повідомили організатори події, передає кореспондент Львівського порталу.

Під час триденної подорожні актори театру «І люди,  ляльки» покажуть на територіях Народних домів сіл виставу «Курячі мрії». За словами директора театру Олексія Кравчука, цей перфоманс має бути простим та цікавим, але наразі ніхто не знає точного сюжету. Це зумовлене тим, що актори будуть залучати до дійства і присутніх глядачів, і різні предмети побуту, які трапляться на дорозі.

«У нас буде відбуватися Міжнародний театральний фестиваль, перший етап якого – це подорож селами Львівщини на конях. Це виглядатиме так: буде фіра, на ній – актори і ляльки , дехто буде їхати на конях – такі собі театральні волоцюги. Театр буде представляти виставу «Куряча мрія» В. Івасюка. У нас не буде ні світла, ні фонограми. Актори часто ховаються  за сценографією, за декораціями, а тут нашою сценографією буде небо, сіно, краєвиди», – розповів Олексій Кравчук.

«Волочитися» селами Львівщини окрім 15 акторів, будуть також і інші громадяни, які вирішили підтримувати групу, разом з ними співати пісні. Відтак, областю кататиметься віз з більш, ніж 40-ма особами. Усі вони будуть ночувати у шалашах та пересуватись лише за допомогою коней.

Голова громадської організації «Центр оздоровчої їзди «Кептарик» Остап Лунь, який відповідає за транспортування акторів, запевняє: уся подорож та перфоманси будуть незабутніми.

«Разом  із нами будуть йти 8 коників, поки ми подорожуватимемо. Ми будемо кожного ранку виходити з нашої бази у одному з сіл та їздитимо областю.

Також ми заучили директорів Народних домів кожного з сіл, аби ті допомогли нам з організацією. На ці дні припадають вихідні, тому сподіваємось, що глядачі будуть.

Також з нами буде купа різних людей,які приїжджають, аби разом з нами волочитися.

Ми плануємо, що це буде гарно: будемо співати, грати на інструментах», – зазначив Остап Лунь.

Проект подорожуючого театру – наразі пілотний у Львові. Якщо така ініціатива знайде підтримку у населення, то наступного року актори театру «І люди , і ляльки» вирушать у масштабнішу подорож.

Маршрут мандрівного театру:

27 червня

13.00 – с. Будьків, Пустомитівський р-н

16.00 – с. Старе Село, Пустомитівський р-н

28 червня

11.00 – с. Лопушна, Пустомитівський р-н

14.00 – с. Вільховець, Перемишлянський р-н

17.00- с. Суходіл, Перемишлянський р-н

29 червня:

12.00 – с. Селисько, Пустомитівський р-н

  1. 00 – с. Товщів, Пустомитівський р-н

До слова, театральна подорож селами Львівщини є прологом до Першого Міжнародного фестивалю театрів ляльок «І люди, і ляльки», який збере у Львові акторів та режисерів зі всієї України та Грузії.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...