ОСТАННІ НОВИНИ

Триває пошук родин загиблих у роки Другої Світової війни військовиків

|

gn7Fh9Xbgw0Громадська організація Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» звертається з проханням допомогти в пошуку родин загиблих у роки Другої Світової війни військовиків, які ще й сьогодні залишаються безвісти пропалими. Про це Львівському порталу повідомив голова ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач.

Інформація про знайдені рештки вояків:

– Павлишин Роман, народився 9 листопада 1921 року. Місце народження невідоме. Ймовірно Галичина. Служив в українській добровільній 14 дивізії, зброї СС «Галичина». В 30 піхотному полку. Дивізія входила в склад німецьких збройних формувань. Помер 15 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

– Дяков (ів) Олександр (Diakow Alexander), народився 24 вересня 1913 року. Місце народження невідоме. Служив в добровільному підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань. Помер 11 квітня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

– Юрчик Йосип (Jurczik Josef), народився 10 липня 1905 року. Місце народження невідоме. Служив в добровільному підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань. Помер 11 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

– Тимчишин М…, народився … 1914 року, в м. Бучач Тернопільської області, або в його околицях. Служив в Польському війську. Загинув у вересні 1939 року. Похований біля с. Воля-Добростанська Яворівського району Львівської області.

Ілюстрація bandershtat.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...