ОСТАННІ НОВИНИ

У Порошенка пояснили, чому він відправив закон про Януковича до КСУ

|

Після того, як Конституційний суд ухвалить рішення щодо відповідності Конституції України Закону «Про позбавлення Януковича звання президента України», оскаржити його буде неможливо. Про це в ефірі «5 каналу» заявив перший заступник глави Адміністрації президента України Віталій Ковальчук, передає УП.

За його словами, президент Петро Порошенко свідомо підписав Закон «Про позбавлення Януковича звання президента України».

«Звернувшись же до КСУ з поданням щодо конституційності рішення Верховної Ради, президент зробив цілком очевидний юридичний хід, обґрунтований необхідністю бути упевненим, що у майбутньому цей закон не зможе бути оскарженим у будь-якому суді – ані в Україні, ані закордоном», – зазначив Ковальчук.

Нагадаємо, 18 червня набув чинності закон про позбавлення Віктора Януковича звання президента України. Верховна Рада проголосувала за нього 4 лютого, а 9 лютого документ направили на підпис президенту.

17 червня документ було опубліковано у парламентській газеті «Голос України».

Віктор Янукович втік із України 21-22 лютого 2014 року, після розстрілів на Майдані, який виступав проти нього і проти відмови від курсу на євроінтеграцію. Зараз він переховується в Росії.

Фото: ukr.lb.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...