ОСТАННІ НОВИНИ

Мобілізація має бути примусовою. Людей треба відправляти на «м'ясо», - терорист про донеччан

|

Терористичний ватажок ДРГ “Русич” Олексій Мільчаков пропонує гнати силою на передову на “м’ясо” донецьких чоловіків, які минулого літа поїхали з міста через військових дій, пише Новий погляд.

Також він пропонує у разі початку бойових дій ввести примусову мобілізацію. Про це він заявив в інтерв’ю одному з інформаційних агентств бойовиків.

Вбивчу критику отримали від Мільчакова ті жителі Донецька, які минулого літа виїхали з міста в період активної фази АТО.

“Що сказати цим людям? Вони втекли тим літом. Багато. Потім повернулися. Живуть, як ні в чому не бувало. Вони не розуміють, що коли війна спалахне з новою силою, якщо ворог спробує Донецьк штурманути, то їх це теж торкнеться. Їх українська сторона оцінює як сепаратистів. Ми їх оцінюємо як нестабільний, ненадійний елемент, який у критичній ситуації може підвести. А мужикам має бути соромно. Вони он кабани ходять здорові. Якщо б вони всі в атаку пішли, вони б давно вже з Пісків, з Авдіївки лопатками саперними всіх вибили. Але нікому це не треба. Всі хочуть сидіти, відпочивати, пити пивко. І думати, що війна їх омине. Війна торкнеться всіх”.

Висловив бойовик свою думку про ситуацію, якщо почнуться активні бойові дії.

“Якщо почнеться щось екстрене, думаю, людей силою поженуть. Я б на місці “Донецької республіки” так би і зробив. В екстрених випадках мобілізація повинна бути примусовою. Людей треба відправляти на те м’ясо, на яке зараз відправляють “ополченців”. Цим повинні займатися люди, які від цієї війни намагаються вислизнути”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...