ОСТАННІ НОВИНИ

Депутат вимагав від Садового земель для мешканців Рясного

|

Сьогодні, 19 червня, під час сесії Львівської міської ради до зали увійшли мешканці Рясного з вигуками «Ганьба!» та «Геть Садового!». Люди вимагали від міського голови Львова не забирати їхні земельні  ділянки. Вимоги львів’ян підтримав і депутат Валерій Веремчук, повідомляє прес-служба «Народного контролю».

«У нас є земельні наділи. Мені особисто було офіційно надано земельну ділянку, коли розпадався колгосп. Нею користуємось кожен рік, уже 24-ий сезон. З того ми і живемо», – розповідає мешканець Рясного Роман.

Голова депутатської групи «Народний Контроль» у ЛМР Валерій Веремчук повідомляє, що кілька місяців тому міський голова Львова Андрій Садовий заявив, буцімто у міста крадуть майже 50 гектарів чистої землі. Втім, як виявилося, ці землі належать людям, які ще з 80-х років отримали їх під садівництва та забудову.

«Через те, що міський голова, як на мене, абсолютно даремно забурив ситуацію, люди протестують, кричать міському голові: «Ганьба!», вимагають щоб все-таки ухвала була проголосована, щоби вони могли отримали землю, якою багато років користуються, і яка їм дуже-дуже потрібна», – наголосив голова депутатської групи «Народний Контроль» Валерій Веремчук у міській раді.

Нагадаємо, що Львівський портал сьогодні повідомляв про вимоги представників садово-городського кооперативу “Червона калина” люструвати міського голову Львова, що звучали на сьогоднішній сесії у міскій раді. Пішли з сесійної зали громадани втішеними: Садовий підписав документ про надання їм земельної ділянки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...