ОСТАННІ НОВИНИ

Вірастюк приїде на львівський фестиваль екстремальних видів спорту  

|

unnamed

Відомий силач Василь Вірастюк приїде до Львова 5 липня, щоб взяти участь у фестивалі екстремальних видів спорту “Yarych Street Fest”. Компанію йому складуть світові чемпіони зі стронгмену Сергій Конюшок та Володимир Рекша, а також богатирі з усієї України. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

У перші вихідні липня Львів прийме найспортивнішу подію року – Фестиваль вуличних та екстремальних видів спорту «Yarych street fest». В одному місці зберуться шанувальники стрітболу, стронгмену, прихильники активних видів спорту та здорового способу життя. Спробувати себе в екстремальних видах спорту разом з професіоналами зможуть усі охочі.

“Багато молоді бачить спорт чимось далеким, не дотичним до себе. Десь там далеко живуть спортсмени, яким пощастило із тренерами, із фізичними даними, які досягли чогось у житті. Однак це не так. Мета фестивалю – показати, що спортивне життя набагато ближче, аніж здається. Є багато однодумців, є багато можливостей, потрібно лише бажання, поштовх до дії. Ми залучаємо відомих спортсменів, ми залучаємо різні яскраві види спорту, і сподіваємось, що Yarych Street Fest стане таким поштовхом до активного життя”, – розповіла Оксана Казанчук, представник компанії “Ярич”, генерального партнера події.

5 липня у Львові, в рамках фестивалю екстремальних видів спорту “Yarych Street Fest”, відбудеться парний чемпіонат України зі стронгмену. В запеклому протистоянні зійдуться богатирі з Івано-Франківська, Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська та Львова. Судитимуть змагання найсильніші люди планети – Василь Вірастюк, Володимир Рекша та Сергій Конюшок.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...