ОСТАННІ НОВИНИ

Шокін попросив США перевірити ГПУ на корупцію

|

Генпрокурор Віктор Шокін звернувся до США з проханням направити консультантів для  розслідування корупції з боку колишніх службових осіб ГПУ. Про це повідомляє прес-служба відомства з посиланням на заступника генпрокурора Давида Сакварелідзею, пише Українська правда.

Причиною такого звернення називається заява екс-голови СБУ Валентина Наливайченка про факти корупції зі сторони колишніх посадовців ГПУ, пов’язаних з діяльністю компанії “БРСМ-Нафта”.

“Залучення американських спеціалістів продиктоване бажанням прокуратури провести неупереджене і ефективне розслідування резонансної справи, про результати якого буде поінформовано суспільство”, – сказав Сакварелідзе.

Як відомо, у четвер Верховна Рада за поданням президента звільнила Наливайченка з поста голови СБУ. Цьому передував скандал та протистояння між СБУ та Генпрокуратурою, спровокований заявою Наливайченка про причетність екс-заступника Генпрокурора Віталія Яреми Анатолія Даниленка до нелегальної діяльності компанії “БРСМ-Нафта”, що призвело до пожежі на нафтобазі під Києвом.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...