ОСТАННІ НОВИНИ

З’явилися маршрути нічних автобусів, які почнуть курсувати у Львові через два тижні

|

маршрути нічні

Сьогодні, 17 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради міської  погодив департаменту житлового  господарства та інфраструктури організувати вивчення попиту населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків мережі нічних міських автобусних маршрутів загального користування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Прийнято рішення про проведення обстеження нічних маршрутів у нашому місті на 3 місяці. Тариф на ці три місяці буде складати 8 грн., тому що ми не знаємо реального пасажиропотоку на всіх нічних маршрутах. Три місяці нам дається, щоб провести реальне обстеження пасажиропотоку, тоді будемо знати, яка реальна потреба в цьому проекті. Може бути і більше маршрутів, якщо буде потреба. Може бути і більша кількість автобусів на кожному маршруті, може  і тариф бути інший. Все залежить від пасажиропотоку», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Як відомо, нічні маршрути з’єднуватимуть спальні райони з центром міста з залізничним вокзалом.

Нагадаємо, що з 1 липня у Львові почнуть курсувати нічні автобуси. Їздитиме транспорт з інтервалами в одну годину або годину і 20 хвилин.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...