ОСТАННІ НОВИНИ

У полоні терористів ще досі перебувають 270 українців

|

 

в полоні

Про це повідомила представник у гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, депутат Ірина Геращенко на засіданні ВР, передає УП.

“За спільними даними, уточненими СБУ, яка опікується цим питанням, залишається більше 270 українців, серед них в тюрмах РФ за наявною інформацією 11 громадян України. І як раз вчора українська сторона надала беззаперечні докази ОБСЄ щодо порушення прав цих українців, незаконного вивезення на територію РФ і щодо того, що не виконуються норми міжнародного права в захисті і допуску наших консулів до громадян”, – сказала Геращенко.

Вона додала, що за останній місяць вдалося звільнити лише 9 українських громадян.

“Ми наполягаємо, що мають бути звільнені всі 270 українців, які утримують терористами і сепаратистами”, – додала Геращенко.

Крім того, вона повідомила, що під час засідання було порушено питання щодо незаконності так званих гуманітарних конвоїв РФ на Донбас, які незаконно перетинають україно-російських кордон на неконтрольованих ділянках.

Нагадаємо, що нещодавно із полону бойовиків звільнили двох українських волонтерів – Сергія Лозинського та Юлію Петренко.

Фото: Соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...