ОСТАННІ НОВИНИ

На українсько-польському кордоні намагаються зменшити черги

|

на кордоні

Усі пункти пропуску на українсько-польському кордоні перевірять на предмет затримки в оформленні людей і транспортних засобів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Спеціальна группа Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, вчора, 16 червня, розпочала службові перевірки із пункту пропуску Краковець-Корчова, де впродовж останніх декількох днів люди спостерігали великі черги.

Розпочаті перевірки – реакція на скарги людей, яким доводилося довго очікувати на оформлення документів з боку українських офіцерів. Наступним перевірку пройде  пункт пропуску Шегині-Медика.

За інформацією прикордонників, уже зараз можна констатувати той факт, що спецгруппа Західного регіонального управління ДПСУ таки виявила певні проблемні моменти та порушення, що спричиняли серйозні затримки у перетині громадянами українсько-польського кордону. Частково затримки в оформленні транспортних засобів пояснюють збільшенням навантаження на пункти пропуску у зв’язку із початком туристичного сезону та посиленням заходів безпеки. Проте, є й низка інших причин.

Про конкретні порушення прикордонників, що виявила спецгрупа, повідомлять після офіційного закінчення службової перевірки. Наразі винуватих обіцяють притягнути до відповідальності.

Фото: www.newsru.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...