ОСТАННІ НОВИНИ

Церква хоче узаконити заборону на аборти

|

зоря

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій пропонує закріпити в Конституції, що цінність життя людини та її право на життя визнаються державою “від зачаття до природної смерті”.

Про це під час прес-конференції у понеділок заявив речник Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Євстратій (Зоря), повідомляє Укрінформ.

“Аборт – це нейтрально-емоційний термін. А церкви та релігійні організації називають це тим, чим воно є, – дітовбивством. Це вбивство ненародженої дитини, яка ще сама не може захистити свої права”, – сказав архієпископ

Він додав, що цей пункт може спричинити широке обговорення в суспільстві, і запевнив, що церква готова і відкрита до цього.

“Ми відкриті до цього обговорення. Але ми вважаємо, що так само як держава захищає право на життя громадянина, який може і сам себе захистити, тим більше має бути захищене право на життя ненародженої дитини. Бо вона сама себе захистити не може”, – додав Євстратій.

Крім того, митрофорний протоієрей Української греко-католицької церкви Олекса Петрів зазначив, що церковні діячі пропонують додати таємницю сповіді до 31 статті Конституції, що регламентує таємницю листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...