ОСТАННІ НОВИНИ

На українсько-польському кордоні затримали українця з великою партією мобільних телефонів

|

Учора, 14 червня,  працівники Львівської митниці ДФС у пункті пропуску «Рава – Руська – Гребенне» вилучили у громадянина України 27 мобільних телефонів марки «I-Phone 6». Наш співвітчизник, мешканець Львівщини, намагався ввезти  їх в Україну з приховуванням від митного контролю.

Про це Львівському порталу повідомила прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Прямуючи на легковому автомобілі з приватної поїздки з Республіки Польща, чоловік обрав для митного контролю смугу «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Під час візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра щодо наявності у ньому товару, що переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим автомобіль було виведено зі смуги спрощеного митного контролю в спеціально відведене місце, і недарма. У багажному відділенні, серед особистих речей було виявлено 27  мобільних телефонів «I-Phone 6».

Громадянин України порушив порядок проходження митного контролю смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор».

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил передбаченого  ст.471 Митного кодексу України. Товар, вартість якого буде встановлено додатково, вилучено. Покарання правопорушнику визначить суд.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...