ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині повертають у державну власність «вкрадений» газопровід

|

Господарським судом Києва задоволено позов прокуратури Львівської області про визнання нечинною документацію щодо приватизації частини газопроводу високого тиску ГРС «Винники» – ВО «Іскра». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівщини.

Йдеться про позов, який на початку 2015 року прокуратура Львівської області пред’явила до Фонду державного майна України про визнання нечинною документацію щодо приватизації частини газопроводу високого тиску ГРС «Винники» – ВО «Іскра».

Підставою для цього стали результати моніторингу судових рішень, постановлених судами апеляційної інстанції, які стосуються майнових спорів по Львівській області. Зокрема, тоді було з’ясовно, що під час приватизації майна державного підприємства «Львівський електроламповий завод ВО «Іскра» в його статутний фонд було незаконно включено 9 кілометрів трубопроводу газотранспортної системи України.

У зв’язку з цим, прокуратурою Львівської області заявлено позов про визнання незаконною приватизацію цього об’єкта та закріплення права власності на нього за державою.

Відтак, рішенням Господарського суду Києва вказаний позов прокуратури задоволено повністю.

Довідково: Газопровід ГРС «Винники» – ВО «Іскра» збудовано в 1979 році державним, на той час, підприємством Львівський електроламповий завод ВО «Іскра» за кошти державного бюджету та прийнятий в експлуатацію державною приймальною комісією 15 грудня 1979 року.

Згідно чинного законодавства України, не допускається приватизація трубопровідного транспорту та об’єктів інженерної інфраструктури міст – мережі, споруди, обладнання, які пов’язані з виробництвом і постачанням споживачам води, газу, тепла, відведенням і очищенням стічних вод.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...