ОСТАННІ НОВИНИ

На палаючій нафтобазі БРСМ «бодяжили» бензин, - МВС

|

базаСлідство МВС довело, що “БРСМ-нафта” виготовляла фальсифіковані нафтопродукти.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням прес-службу МВС.

“Комплекс споруд для зберігання, перевантаження, відпуску нафти і нафтопродуктів, що належить компанії “БРСМ-нафта” було побудовано без оформлення дозвільних документів і не вводилося в експлуатацію належним чином, що може свідчити про незаконне виготовлення та зберігання протягом тривалого часу фальсифікованих підакцизних нафтопродуктів, в тому числі – бензину”, – йдеться в повідомленні.

Також в МВС зазначають, що за результатами досудового слідства такі порушення правил безпеки на об’єктах зберігання нафтопродуктів спричинили тяжкі наслідки та загибель людей.

“Слідство проводиться ГСУ МВС України за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 273 КК України “Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах”. Ця стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк від двох до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років”, – уточнюють в МВС.

Нагадаємо, на нафтобазі БРСМ у Київській області вже третій день намагаються погасити пожежу. За останніми данними на нафтобазіще продовжують горіти 5 цистерн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...