ОСТАННІ НОВИНИ

Поранені у зоні АТО мають зразу отримувати звання учасника бойових дій, - Генштаб

|

ато

Протягом кількох днів група офіцерів Генерального штабу Збройних Сил України на чолі із генерал-полковником Віктором Муженком працювала у підпорядкованих частинах, у тому числі тих, які виконують завдання в зоні АТО. У ході роботи виявлено ряд проблемних питань та напрацьовано шляхи їх розв’язання. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних Сил України.
В першу чергу напрацювання дотримання принципів соціальної справедливості. Відтак, статус учасника бойових дій потрібно надавати безпосередньо під час виконання завдань у зоні АТО, а не після повернення бійців додому.

«Несправедливим є такий стан справ, коли чиновник повертається із зони АТО, провівши там кілька днів, і отримує статус УБД, а більшість бійців перебувають по кілька місяців на передовій і статус УБД отримують лише після повернення із зони АТО», – зазначають у Генштабі.
Також офіцери наполягають на тому, аби списки учасників бойових дій ретельно перевірялись.

«На сьогодні є очевидною необхідність ревізії списків учасників бойових дій. Є велика різниця, яка викликає справедливе обурення військовослужбовців котрі протягом тривалого часу виконують завдання в зоні АТО на передовій. Бути в тилових районах зони АТО чи на передовій то принципова різниця. Статус УБД мають отримувати лише безпосередні учасники бойових дій», – йдеться у повідомленні.
Принципове питання, яке також потребує негайного вирішення, – це виплата компенсацій за недоотримане військове майно. Грошова компенсація має послабити соціальну напругу, відновити справедливість і забезпечити рівні можливості для усіх учасників АТО.
Фото: infolight.org.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...