ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських дітей познайомили із Суперкнигою та Робіком

|

Громадська організація «Міжнародний фестиваль надії» у партнерстві з Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 5 червня провели грандіозне свято для дітей міста Львова. Разом з дітьми прийшли й дорослі: батьки, бабусі з дідусями. Волонтери вправно допомогли усім знайти своє місце у залі, що ледь вмістив усіх охочих. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

«Діти потребуються захисту. Їх захищають дорослі, держава, закон, Бог. З нагоди Дня захисту дітей ми вирішили провести такий захід. Свято для дітей Галичини – це маленька частина добра, яке можемо зробити. Надії потребують не лише дорослі. Коли ми планували дитяче свято разом з львівською міською радою, думали, як нам вмістити усіх охочих? Тому вирішили зробити свято у дві зміни», – пояснив Михайло Наконечний, директор ГО «Міжнародний фестиваль надії».

На свято у приміщення ЦТДЮГ «Погулянка» прибуло понад 1200 дітей. Окрім привітання Михайла Наконечного, чудових пісень від столичної команди Асоціації «Еммануїл», інсценівки про Біблію, на дітей чекав перегляд захоплюючого мультфільму «Чудеса». А після перегляду мультфільму відбулось знайомство з президентом Клубу Суперкниги – Робіком, який перевірив, наскільки уважно діти дивились мультик. Семеро добровольців взяли участь у вікторині «від Робіка». Також приємним моментом стало привітання іменинників у залі. Усі, в кого був день народження, отримали пам’ятні горнятка від суперробота. Опісля кожен бажаючий міг зробити фотографію з Робіком на згадку.

По завершенні свята на кожну дитину чекав подарунок – DVD з мультфільмом «Суперкнига», а також особистий подарунок від благодійної організації «Сумка самаритянина».

«Мені дуже сподобався мультик», – ділиться Віра, 8 років.

«Вперше бачила Робіка не по телевізору», – швидко намагається вимовити Віка, 6 років.

«Цікаво, що там усередині, в подарунку», – захоплено вигукує Влад, 10 років.

«Суперкнига – це ж Біблія», – робить несподіване відкриття Антон, 9 років.

«Приємно спостерігати за щирими дитячими посмішками та радісними очима, що випромінюють надію» – підсумовують організатори. Соціальна акція пройшла в рамках підготовки Фестивалю надії, на який усіх охочих запрошують 20 червня. 17:00, «Арена Львів».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...