ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура взялася за «Бориславводоканал»

|

Розпочато розслідування за фактом протиправних дій посадовців комунального підприємства «Бориславводоканал». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Water Supply

За матеріалами ревізії Держфінінспекції України у Львівській області слідчими органами внутрішніх справ зареєстровано кримінальне провадження за фактами умисного зловживання службовим становищем посадовими особами комунального підприємства «Бориславводоканал».

Так, згідно з висновками проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства встановлено, що його службові особи, умисно, зловживаючи своїм службовим становищем своєчасно не вжили заходів до боржників, зокрема, не звернулись із позовними заявами до суду про стягнення з останніх завданих збитків. Як наслідок, підприємство недоотримало фінансових ресурсів на загальну суму понад 175 тис. грн.

Крім того, встановлено, що в результаті протиправних дій службових осіб КП «Бориславводоканал» підприємству заподіяно майнову шкоду в сумі понад 1,5 млн грн.

Зокрема, як свідчать результати проведеного Держфінінспекцією перерахунку обсягу заборгованості, останні упродовж 2012 – 2013 років незаконно завищували тарифи на послуги для населення з водопостачання та водовідведення, що спричинило утворення штучної заборгованості на підприємстві. За попередніми даними у 2012 році така заборгованість становила 644 тис. грн., а у 2013 – 765 тис. грн.

На даний час досудове розслідування триває та перебуває на контролі органів прокуратури.

Раніше Львівський портал повідомляв, що Борислав потерпає без води через амбіції олігархів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...