ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура взялася за «Бориславводоканал»

|

Розпочато розслідування за фактом протиправних дій посадовців комунального підприємства «Бориславводоканал». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Water Supply

За матеріалами ревізії Держфінінспекції України у Львівській області слідчими органами внутрішніх справ зареєстровано кримінальне провадження за фактами умисного зловживання службовим становищем посадовими особами комунального підприємства «Бориславводоканал».

Так, згідно з висновками проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства встановлено, що його службові особи, умисно, зловживаючи своїм службовим становищем своєчасно не вжили заходів до боржників, зокрема, не звернулись із позовними заявами до суду про стягнення з останніх завданих збитків. Як наслідок, підприємство недоотримало фінансових ресурсів на загальну суму понад 175 тис. грн.

Крім того, встановлено, що в результаті протиправних дій службових осіб КП «Бориславводоканал» підприємству заподіяно майнову шкоду в сумі понад 1,5 млн грн.

Зокрема, як свідчать результати проведеного Держфінінспекцією перерахунку обсягу заборгованості, останні упродовж 2012 – 2013 років незаконно завищували тарифи на послуги для населення з водопостачання та водовідведення, що спричинило утворення штучної заборгованості на підприємстві. За попередніми даними у 2012 році така заборгованість становила 644 тис. грн., а у 2013 – 765 тис. грн.

На даний час досудове розслідування триває та перебуває на контролі органів прокуратури.

Раніше Львівський портал повідомляв, що Борислав потерпає без води через амбіції олігархів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.