ОСТАННІ НОВИНИ

Москаль оголосив водну війну терористам на Луганщині

|

москаль

“ЛНР” залишила Станично-Луганський район без світла. У відповідь Геннадій Москаль розпорядився повністю перекрити подачу води на окуповану територію. Про це голова Луганської ОДА повідомив на своєму офіційному сайті, передає кореспондент Львівського порталу.
Починаючи з другої половини дня середи, 3 червня,, в Станиці Луганській та восьми прилеглих селах немає світла. Головна лінія електропередач, яка раніше забезпечувала район світлом, перебита обстрілами, тому зараз електроенергія сюди подається по резервній лінії з Росії через окуповані території. І Україна за це світло справно платить.
«Резервна ЛЕП пошкоджена на окупованій території, однак бойовики не допускають туди ремонтників. Аварійні бригади вже кілька разів намагалися добратися до місця пошкоджень — безрезультатно, –  повідомляє Геннадій Москаль.

Зараз у Станиці й частині району через відсутність світла немає водопостачання, дуже ускладнений мобільний зв’язок. Протягом останніх двох тижнів терористи, обстрілюючи наші села, у трьох місцях пошкодили водопровід, який подає воду на окуповану ними ж територію. Голова Луганщини попереджав,  що воду знову подадуть тільки після того, як самозванці з “ЛНР” своїми силами й за свої кошти усунуть пошкодження, особисто гарантував туди доступ і безпеку для аварійників. Однак замість того, щоб ремонтувати водопровід, “ЛНР” відключило Станиці світло.

«Проти нас почали комунальну війну, і в мене не залишається іншого виходу, ніж повністю перекрити подачу води на окуповану територію. Сьогодні з 9 години ранку це розпорядження виконане .Водопостачання буде відновлено тільки після того, як у Станиці з’явиться світло з гарантіями його стабільної подачі. Будемо діяти за принципом Остапа Бендера — увечері світло, вранці вода», – заявляє Москаль.

Фото: gazeta.zn.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...