ОСТАННІ НОВИНИ

Яценюк, Аваков та Пайєт ревізували Яворівський полігон

|

Командир 175-ї аеромобільної бригади армії США Кайл Рід у червоному береті

Сьогодні, 3 червня, Прем’єр міністр України Арсеній Яценюк, Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєт та Міністр МВС Арсен Аваков прибули на Львівщину, щоб особисто побачити, як проходять спільні українсько-американські навчання на Яворівському полігоні, передає кореспондент Львівського порталу із місця події.

Високопосадовці оглянули нові безпілотники, зокрема, розробку українських фахівців під назвою «Фурія». Також київським гостям продемонстрували українсько-американський вишкіл зі звільнення будівлі від терористів.

Арсеній Яценюк залишився задоволеним від побаченого на військовому полігоні на Львівщині. «На полігоні ми побачили військові тренування із нашими західними партнерами. Вдячний урядам США, Канади та Великобританії та окремим країнам-членам ЄС за те, що допомагають готувати українське військо за найкращими військовими стандартами НАТО. Це нова тактика, техніка та дух української армії. Приємно, що наші американські колеги задоволені рівнем наших військовослужбовців, які швидко навчаються та демонструють хороші результати. Водночас вони запевнили, що багато нового навчились від наших солдат” , – сказав Прем’єр-міністр.

А.Яценюк висловив упевненість, що за підсумком цих навчань Україна отримає не лише міцну армію, а й «сильних особистостей».

Як відомо, сьогодні на Яворівському полігоні відбуваються спільні українсько-американські навчання, в яких участь беруть 300 військовослужбовців США.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...