ОСТАННІ НОВИНИ

У коханки Януковича відсудили дитячий санаторій

|

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» має повернути державі дитячий санаторій в с.Циблі на Київщині.

Таке рішення ухвалив господарський суд Київської області за позовом Генеральної прокуратури, передає Ukrinform   з посиланням на  «Наші гроші».

«ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» має повернути державі дитячий санаторій в с.Циблі Київської області через неправомірно укладений в 2010 році договір оренди», – йдеться в публікації.

Суд встановив, що у вересні 2010 року ЗАТ «Дитячий оздоровчий комплекс санаторного типу «Славутич» та Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» уклали договір, за яким приватне підприємство отримало в оренду дитячий санаторій площею 2142,02 кв м. але на той час майно санаторію не перебувало у статутному фонді «Артема» через відповідний наказ Міністерства регіонального розвитку. Це і стало причиною порушень законодавства під час укладання договору оренди.

До того ж, суд встановив, що згідно норм закону про державний бюджет, в 2010 році все держмайно мало здаватися в оренду на підставі конкурсу, а у випадку зі «Славутичем» такого не проводилося.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...