ОСТАННІ НОВИНИ

Арсеній Яценюк: «Ми захищаємо Україну – Європейський кордон»

|

Прем’єр міністр України про міжнародні навчання на Яворівському полігоні та агресію РФ.

Яценюк

«На Яворівському полігоні ми побачили військові тренування із нашими західними партнерами. Вдячний урядам США, Канади та Великобританії та окремим країнам-членам Європейського Союзу за те, що допомагають готувати українське військо за найкращими військовими стандартами НАТО. Це нова тактика, техніка та дух української армії. Приємно, що наші американські колеги захоплені рівнем наших військовослужбовців, які швидко навчаються та демонструють хороші результати. Водночас вони запевнили, що багато нового навчились від наших солдат, особливо від тих, які побували у зоні бойових дій. Також важливо, що за результатами цих навчань ми отримаємо не лише сильну армію та нацгвардію, а й сильних особистостей та людей, які мають дух команди, здатні за собою вести солдат та перемагати.

Наступні військові тренери приїдуть на полігон із Міноборони Канади. Їх дислокація триватиме з серпня до вересня. Британці вже зараз з нами працюють зараз. Ми також очікуємо, що й інші країни ЄС долучаться до цієї значної місії, адже це потрібно для безпеки всієї Європи.

Ми захищаємо Україну і тим самим захищаємо Європейський кордон. Будь які дипломатичні зусилля нічого не варті, якщо вони не підкріплені сильною і професійною армією та спільними зусиллями усіх держав, зокрема країн великої сімки та наших західних партнерів. Сьогодні Росія зриває Мінські домовленості і це виклик для всього світу. Очікую, що на саміті G7 світова спільнота дасть правильну і адекватну відповідь проти російської агресії».

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...