ОСТАННІ НОВИНИ

Тендер на реконструкцію пологового будинку на Батальній оголосять наприкінці червня

|

Львівська обласна державна адміністрація докладе максимум зусиль для того, щоб у найкоротші терміни відновити роботи з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Дж. Вашингтона, 6 у Львові. На цьому наголосила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак під час зустрічі з представниками ГО «Відродження Львівського перинатального центру», які сьогодні організували мітинг на вулиці Винниченка, інформує прес-служба ЛОДА.

«Ситуація дійсно непроста, річ у тім, що за підрахунками проектантантів, вартість робіт  з реконструкції перинатального центру становить 171 мільйон гривень. Відповідно, без погодженої Кабміном проектно-кошторисної документації, ми не можемо оголосити тендер на виконання робіт. На даний час експертний звіт щодо розгляду проектної документації проекту «Реконструкція Львівського обласного клінічного перинатального центру» скеровано на розгляд у три міністерства: економіки, фінансів та Мінрегіонбуду. Наприкінці червня ми отримаємо усі погодження й одразу оголосимо новий тендер на виконання робіт з реконструкції», – пояснила Ірина Гримак.

Окрім того, Ірина Гримак повідомила присутніх про те, що наступного тижня заплановано провести зустріч з представниками генпідрядника ПрАТ “Аеробуд”, який досі займався реконструкцією пологового будинку. Також заступник голови ЛОДА запросила на цю зустріч ініціативну групу ГО  “Відродження Львівського перинатального центру”.

«Ми повинні працювати разом і допомагати один одному. На цій же зустрічі ви матимете змогу усі ваші наболілі питання підряднику та повністю з’ясувати для себе ситуацію», – додала заступник голови ЛОДА.

Представники ГО «Відродження Львівського перинатального центру» підтримали цю пропозицію і запевнили, що надалі співпрацюватимуть із Львівською ОДА.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...