ОСТАННІ НОВИНИ

 Окупанти знищують в Криму книги українською та кримськотатарською мовами

|

dsc_1852__1__615x462В окупованому Росією Криму знищуються книги кримськотатарською та українською мовами.

Про це під час відкриття в Херсоні курсів кримськотатарської мови повідомила філолог, педагог, керівник курсів Весіля Ібрагімова, передає Еспресо.TV з посиланням на “Крим. Реалії”.

“Нинішня ситуація в Криму – ілюстрація того, наскільки можна вірити Путіну. У березні минулого року він сказав, що в Криму будуть три мови: російська, українська і кримськотатарська. Але зараз йде агресивна витіснення української та кримськотатарської мов: нові книги не видаються, а раніше видані й ті, що зберігаються в бібліотеках, під різними приводами списуються та знищуються, наскільки мені відомо. В реальності робиться все, щоб у Криму залишилася тільки російська мова”, – розповіла філолог.

За її словами, зараз відчувається дефіцит навчальної та методичної літератури з кримськотатарської мови.

“Література в основному привозиться з Криму. Її, на жаль, мало. І я сподіваюся, що вдасться вивезти на материк якомога більше книг, так як в Криму зараз немає систематичного вивчення кримськотатарської мови”, – зазначила Ібрагімова.

Нагадаємо, у Криму громадяни України, які є власниками земельних ділянок сільськогосподарського призначення, зможуть вільнорозпоряджатися землею тільки до серпня поточного року.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...