ОСТАННІ НОВИНИ

До Дня захисту дітей проведуть дитячий футбольний турнір

|

5 та 6 червня у Львові пройде перший турнір міжнародного футбольного турніру «Кубок Єдності» під гаслом «Спорт заради миру», який організовує громадська організація «Україна – Шлях Єдності», що створена вимушеними переселенцями з Донбасу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

«Головна мета проекту «Кубок Єдності» – єднання, зближення дітей з різних регіонів України з допомогою «гри мільйонів» – футболу, популяризація футболу, пропагування активного та здорового способу життя серед дітей та молоді, формування їх фізично та духовно здоровими особистостями.

Учасники турніру – це діти-переселенці з Донеччини, Луганщини, Криму, діти зі Львова віком 7-12 років, а також учні польських навчальних закладів. Головна ідея турніру полягає в тому, що хлопці будуть разом грати в одній команді. Так вони придбають нових знайомих і набудуть гарних вражень від змагань

Перший турнір пройде у місті Львові 5-6 червня за адресою: м.Львів, ДЮСШ №4, вул. Вахнянина, 1», – розповіли організатори турніру.

Початок турніру – 5 червня о 10.00 год.

Урочисте відкриття  – 5 червня о 11.30 год.

Нагородження та закриття турніру – 6 червня о 14.30год.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...