ОСТАННІ НОВИНИ

Дмитро Ярош закликає священнослужителів УАПЦ об’єднатися з УПЦ КП

|

Провідник ВПР “Правий сектор” Дмитро Ярош, Головний Командир ВО “Тризуб” ім. С.Бандери Андрій Стемпіцький, керівник Науково-ідеологічного центру ім. Д.Донцова Олег Баган закликали священнослужителів УАПЦ «дієво виступити за єдину Помісну Православну Церкву».

Про це йдеться у зверненні до учасників Архієрейського Собору УАПЦ, текст якого оприлюднив на своїй Фейсбук-сторінці Дмитро Ярош.

«Після завершення земного шляху св.п. Блаженнішого Митрополита Мефодія (Кудрякова), згідно статуту УАПЦ, повинен відбутися Архієрейський Собор.

На порядку денному стоятиме питання про ймовірне об’єднання УАПЦ та УПЦ КП в Єдину Церкву. УПЦ КП загалом погоджується на нього із врахуванням умов УАПЦ.

Місцеблюститель Патріаршого Престолу УАПЦ Високопреосвященний Митрополит Макарій (Малетич) однозначно заявив про те, що таке об’єднання є вкрай необхідним для України.

Вселенський Патріарх Варфоломій, в свою чергу, готовий визнати канонічність об’єднаної Церкви в системі Вселенського Православ’я.

Жодних об’єктивних перешкод для такого об’єднання немає.

Закликаємо Архієрейський Собор і всіх панотців дієво виступити за єдину Помісну Православну Церкву! А вірян – активно підтримати цю історичну необхідність!», – йдеться зверненні.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...