ОСТАННІ НОВИНИ

Незрячі львів’яни здобули у Польщі перемогу у спортивному чемпіонаті

|

незрячі

Упродовж кількох днів у Польщі проходила Спартакіада серед незрячих. Інваліди по зору змагалися відразу в кількох видах спорту, адаптованих в багатьох європейських країнах для незрячих і слабозорих. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Серед видів спорту, у яких змагались незрячі – веслування, настільний теніс, боулінг, стрільба з рушниці, шахи та ін. Представники Львова – шахісти Володимир Дурнєв та Михайло Петрів – в результаті кількаденної напруженої боротьби здобули Кубок та медаль.

«В Україні поки що не існує таких видів спорту для незрячих, як настільний теніс, боулінг, стрільба, веслування і т.д., хоча деякі з них внесені до переліку Олімпійських (напр., настільний теніс). Доки в українських інвалідів по зору з’явиться можливість тренуватися за вказаними вище видами спорту, польський тренер Станіслав Сек запросив усіх охочих інвалідів по зору з України вільно приїздити до них на тренування. Зауважу, що особливий інтерес в незрячих львів’ян викликають стрільба і настільний теніс», – розповіла керівник Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...