ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра стане відомо, хто будуватиме дорогу «Львів - Мукачеве»

|

Завтра, 29 травня, у Службі автомобільних доріг Львівської області відбудеться розкриття пропозицій конкурсних торгів для ремонту автомобільної дороги державного значення Н-09 «Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів». Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, о 15:00 тендерний комітет визначатиме переможця конкурсу на відновлення дорожнього покриття трьохкілометрової ділянки від вул. Зеленої до Сихівського кладовища у Львові. Очікувана вартість ремонтних робіт 28 млн. грн.

А на 2-ге червня заплановане розкриття пропозицій на іншу частину траси «Львів – Мукачеве» –  від с. Давидів до межі Івано-Франківської області, протяжністю 41 кілометр. Вартість ремонту цієї ділянки становить близько 379 млн. грн.

Наголосимо також, що за дорученням міністра інфраструктури України, конкурсні торги будуть повністю відкритими для громадськості та засобів масової інформації. Відкриття пропозицій відбуватиметься за адресою: м.Львів, вул. Володимира Великого, 54, ІІ поверх.

Варто також зазначити, що на ремонт дороги «Львів – Мукачеве» Уряд виділив 547,5 млн. гривень. Відтак для поточного ремонту дороги Н-09 Львівська область у 2015 році отримає 200 млн. гривень. Це дозволить відновити близько 22 кілометрів дорожнього покриття.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...