ОСТАННІ НОВИНИ

Терористів в зоні АТО координують особисто помічники Путіна – голова СБУ

|

путін

Голова СБУ наголошує, що сепаратистські і терористичні організації в Україні координують помічники президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це Валентин Наливайченко заявив на своєму виступі на VІІ Міжнародній конференції “Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб”, інформує УНІАН.

Наливайченко наголосив, що російський уряд і російське керівництво здійснює пряме управління, спонсорування і координацію дій сепаратистів та терористичних організацій на території Донецької та Луганської областей.

“Інструкції, підтримка, фінанси. Помічники президента Російської Федерації особисто. Один опікується і керує Донецькою та Луганською так званими «народними республіками», – терористичними, сепаратистськими організаціями, а інший керує іншими сепаратистськими організаціями, напряму передаючи інструкції в Одеську і Харківську області”, – сказав голова СБУ.

Він також наголосив, що спецслужби РФ надсилають до України натренованих агентів для вчинення терактів, диверсій та злочинів проти людяності.

“Військові спецслужби Російської Федерації, так само брутально відкинувши і порушуючи всі можливі універсальні або конвенції Організації Об’єднаних Націй, засилають вже власних військовослужбовців. І це спецслужби Російської Федерації Генерального штабу і Міністерства оборони Збройних сил Російської Федерації. Військові диверсійні групи, військові з’єднання, які заходять на нашу території і здійснюють агресію, знущаються над нашими громадянами у вигляді диверсій, знищення інфраструктури, вивезення промислового обладнання, спалення тіл загиблих без ідентифікації”, – заявив голова СБУ.
Фото: Соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...