ОСТАННІ НОВИНИ

Російські скрєпи в дії. У школах цікавитимуться  цнотою учнів, а вчителів перевірятимуть на детекторі брехні

|

У Росії комісія з розвитку науки та освіти запропонувала ввести в шкільну програму новий обов’язковий предмет “Моральні основи сімейного життя”. Також схвалили ідею роздільного навчання хлопчиків і дівчаток, пропаганди невинності і регулярних перевірок “морального обличчя” вчителів на детекторі брехні.

Про це повідомляє  Еспресо.TV з посиланням на газету “Коммерсантъ”.

Представники педагогічної спільноти не виключають, що реалізація цих ідей призведе до того, що “кращі та незалежні вчителі просто підуть зі школи”.

“На жаль, 25 років тому наша школа потрапила під вплив вітрів, що дмуть із Заходу, – поскаржився голова патріаршої комісії з питань сім’ї протоієрей Димитрій (Смирнов) . – Школа відмовилася від виховання дітей і обмежилася вкладенням в їхні голови знань і псевдознань”.

Тепер школа, на його думку, повинна пропагувати серед молоді необхідність створення традиційної багатодітної сім’ї.

Отець Димитрій прочитав цілу лекцію про історію занепаду сімейних цінностей в Росії: він вважає, що цей процес почався з Петра Першого, який дозволив розлучення, і досяг піку після революції 1917 року, коли аборти стали легальними.

“Гітлер відпочиває, він у два рази менше знищив російських людей, ніж радянська влада з абортами”, – заявив священик.

Науковий керівник Молодіжного інтелектуального центру “Мислелаб” Євген Іванов поцілував руки присутнім священнослужителям і попросив у них благословення на виступ.

“Я не зводжу все до біології, але основна роль молоді – забезпечити відтворення суспільства, – сказав він.-  А наше інформаційне середовище насаджує гедонізм, індивідуалізм та інші нехороші цінності”.

Підлітки, поскаржився пан Іванов, змушені приховувати своє рішення зберігати цноту до шлюбу, “щоб не виглядати білими воронами”.

Наступним кроком, на його думку, повинні стати регулярні перевірки “морального обличчя вчителів”. “Зараз раз на п’ять років перевіряють їхні знання, а перевіряти моральність не менш важливо, – сказав він. – А раптом учитель – педофіл? Раптом він сектант? Раптом займається магією? Це потрібно перевіряти на поліграфі”. Серед інших пропозицій пана Злобіна були “ввести роздільне навчання хлопчиків і дівчаток з деяких предметів” і “схиляти школярів до ранніх шлюбів, бо перша любов найміцніша”.

Протоієрей Димитрій зізнався, що йому подобаються “такі романтичні пропозиції”, але закликав присутніх бути реалістами і досягати своїх завдань поступово. Першим кроком, на його думку, має стати включення в шкільну програму, нехай і факультативно, предмета “Моральні основи сімейного життя”. По ньому вже готовий підручник для десятих-одинадцятих класів, одним з авторів якого є монахиня Ніна (Кригіна), але школи не мають права ним користуватися, доки книгу не включено до федерального переліку навчальних посібників. Учасники слухань направили відповідне звернення до Міністерства освіти та науки.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...