ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін зменшив норми споживання газу в квартирах без лічильника

|

b59843a0f7aed985fc7a1fe53cb03dda

З травня норми споживання природнього газу в квартирах, де відсутні прилади обліку, зменшаться наполовину. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила начальник відділу розрахунку ПАТ «Львівгазу» Ольга Чабан, передає кореспондент Львівського порталу.

За її словами, з 6-го травня 2015 вступила в дію Постанова Кабінету міністрів України №237, яка вносить зміни до Постанови №619 «Про встановлення норм у квартирах, де відсутні прилади обліку газу».

Відповідно до неї у квартирах, в яких встановлена плита газова і гаряче водопостачання, норма споживання газу становитиме 3 метри кубічні на людину. У квартирах, де встановлена лише плита газова і відсутнє гаряче водопостачання, норма споживання на одну людину – 4,5 метрів кубічних. І у квартирах, обладнаних плитою газовою і газовим водонагрівачем, норма споживання газу становить 9 метрів кубічних.

«Таким чином вартість газу вираховується відповідно до цих норм», – пояснила Ольга Чабан.

Як писав раніше Львівський портал, у «Львівгазі» пояснили ситуацію з «космічними» рахунками за газ, які споживачі отримали у травні.

Нагадаємо, відповідно до постанови НКРЕКП відтепер вартість природного газу буде єдиною для усіх споживачів і становитиме 7,188 грн/м.куб. Окрім того, для споживачів, які використовують газ для опалення, встановлено пільгову ціну 3,6 грн./м.куб. Однак, ця ціна діє лише на обсяг до 200 м. куб/місяць і лише в період від 1 жовтня до 30 квітня.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Україна буде бідна до тих пір , поки наші депутати та урядовці перестануть приймати популістські рішення а уже прийняті скасують . Три кубометрів газу на людину дуже занижена норма і невідомо звідки вона взялася , рішення популістське і розраховано на місцеві вибори . В моїй квартирі уже декілька років стоїть газовий лічильник і менше 6 кубів на людину не виходить . Чому я маю платити за тих у кого немає лічильника , в тарифі 7,188 напевно врахували цю доплату .

    1. Роман з Левандівки ВИ ЗА СЕБЕ ПЛАТИТЕ А НЕ ЗА КОГОСЬ. АЛЕ В НАШИХ ЩИРИХ УКРАЇНЦІВ ДУДЕ ВИРАЖЕНЕ ПОЧУТТЯ ТАК ЗВАНОЇ “ЧОРНОЇ ЗАВИСТІ” КРАЩЕ НА ДУШІ КОЛИ КОМУСЬ ГІРШЕ. НЕХАЙ ЛЬВІВГАЗ СТАВИТЬ ЛІЧИЛЬНИКИ, ЯКІ ЗАРАЗ КОЩТУЮТЬ 2200-2500 ТИС, РАНІШЕ ВОНИ БУЛИ ДЕШЕВШІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...