ОСТАННІ НОВИНИ

Укрпошта оголосила фотоконкурс «Щаслива дитина»

|

news_15jan13_4

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Укрпошта оголошує з 27 травня по 7 червня 2015 року конкурс на визначення кращої фотографії щасливої дитини. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Укрпошти.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати на адресу Укрпошти найпривабливішу світлину вашого усміхненого та радісного малюка віком до 10 років в один зі зворушливих моментів життя.

Фотографії слід відправляти на електронну (reklama@ukrposhta.com) або поштову адресу: УДППЗ «Укрпошта», 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, з поміткою «Фотоконкурс «Щаслива дитина».

Усі світлини, що надійдуть на вказані адреси, Укрпошта опублікує на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Саме там за найбільшою кількістю лайків під фотографіями і визначатимуться переможці фотоконкурсу. Підрахунок голосів відбуватиметься станом на 12.00 год. 15 червня 2015 року.

За результатами конкурсу авторам фотографій, що найбільше сподобаються читачам, Укрпошта презентує подарунки. А головний переможець отримає від Укрпошти спеціальний подарунок – «Власну марку» з цим самим фото. Фото-переможець конкурсу буде опубліковане на сайті Укрпошти та у засобах масової інформації.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...