ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін хоче визначити 20 лютого 2014 датою початку окупації Криму

|

Кабінет міністрів вніс на розгляд ВР проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації» (№ 2954). Проектом пропонується внести зміни до Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», встановивши, що «датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року». Про це інформує УНІАН.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що в Законі «Про створення вільної економічної зони “Крим” та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12 серпня 2014 року дата тимчасової окупації Криму визначена з дати прийняття резолюції Генасамблеї ООН № 68/262 – 27 березня 2014 року, а в окремих випадках – з дати набрання чинності Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», якою є 27 квітня 2014 року.

«Хибне визначення дати початку тимчасової окупації може мати негативні наслідки для України. Крім того, існуюча ситуація має не лише міжнародний та політичний інтерес, а й практичне значення для захисту майнових і немайнових прав держави, громадян і юридичних осіб України, зокрема в контексті розгляду справ проти РФ в міжнародних юрисдикційних органах», – йдеться в записці і додається, що фактичне захоплення Верховної Ради АРК відбулося 26 лютого 2014 року, а порушення збройними силами РФ порядку перетину державного кордону – ще 20 лютого 2014 року.

Фото: www.unian.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...