ОСТАННІ НОВИНИ

Винники запрошують на фестиваль сиру і бринзи

|

festyval_brynzy_3_90024 травня Історико-краєзнавчий музей м. Винники запрошує на фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та ін. областей України. Про це Львівському порталу повідомляють організатори фестивалю.

На фестивалі будуть представлені вироби як окремих сироварів, які успадкували давні родинні рецепти, так і  продукція відомих господарств: «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» – молочні продукти за швейцарськими рецептами.

Гості  фестивалю матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських  та коломийських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства,  художніх виробів із соломки та яворівських розписів. Вперше косівськими майстринями буде проведений майстер-клас по виготовленню сирних коників.

Планується проведення різноманітних конкурсів, розваги на батуті, концертна програма за участю ансамблю бандуристів ЛНМА імені М. В. Лисенка

(керівник проекту народний артист України, професор Ігор Пилатюк), театралізовані дійства, концерт гурту «Віз», а також лицарські поєдинки та вогняне шоу. Також під час фестивалю запрошуємо оглянути діючі виставки, які демонструють давні ремесла і етнографію нашого краю за допомогою світлин та експонатів музею.

Цікавим довершенням фестивалю стануть майстер-класи із приготування давніх і цікавих українських страв та їх дегустація.

У рамках фестивалю будуть проведені заходи, направлені на підтримку АТО.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

* з 12.00 – ярмарок народних умільців,

майстер-класи з гончарства, яворівських розписів, лозоплетіння, виготовлення сирних коників;

* з 11.00 до 21.00 – дегустація сирних виробів і цікавих українських страв ;

* з 15.00 – відкриття фестивалю;

* з 15.30 – святковий концерт  за участю ансамблю бандуристів ЛНМА імені М. В. Лисенка (керівник проекту народний артист України, професор Ігор Пилатюк);

*з 17.00 – концертна програма Львівської міської громадської організації КЦ “Дозвілля”, Народного ансамблю “Святослав”;

* з 18.30 – лицарські поєдинки і вогняне шоу;

* з 19.00 – концерт гурту “Мі´лянц оркестра”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...