ОСТАННІ НОВИНИ

Найбільші підприємства-забруднювачі Львівщини  

|

eko_1432035605_510x340_3_0

Підприємства-забруднювачі Львівської області за три місяці 2015 року зменшили екологічне навантаження на довкілля. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА, посилаючись на дані моніторингу кількості шкідливих викидів упродовж І кварталу цього та минулого років.

Зменшили шкідливі викиди Управління магістральних газопроводів “Львівтрансгаз”, Добротвірська теплоелектростанція, державне підприємство “Львіввугілля”. Натомість збільшило негативний вплив на довкілля Львівське комунальне підприємство “Збиранка”. Практично незмінною залишається ситуація на Роздільському державному гірничо-хімічному підприємстві “Сірка”.

У департаменті екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації наголосили, що ЛКП “Збиранка” продовжує працювати без дозвільних документів.

Довідка

До суб’єктів господарювання, що входять до “Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні” у Львівській  області, зокрема, належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство “Львіввугілля”, УМГ “Львівтрансгаз”, ЛКП “Збиранка”, Роздільське ДГХП “Сірка”, Львівське МКП “Львівводоканал”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...