Представниця Львівщини стала срібним призером чемпіонату Європи з легкої атлетики серед ветеранів

|

У неділю, 17 травня, в Італії (м. Гросетто) завершився XIV чемпіонат Європи серед ветеранів з легкої атлетики. Учасниками цих змагань стали близько півтори тисячі спортсменів з 28 країн, серед яких і збірна команда України. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У складі «синьо-жовтої» команди змагалося 14 спортсменів-ветеранів (4 жінок та 10 чоловіків), які представляли Київську, Дніпропетровську, Херсонську, Львівську, Луганську області та м. Київ.

Успішно на цих представницьких європейських змаганнях виступила спортсменка Львівщини Надія Сухарина, котра виборола срібну медаль на дистанції 10 км с/х у віковій категорії учасників віком понад 40 років.

Загалом українським атлетам вдалося вибороти 10 медалей чемпіонату Європи, з яких 3 золотих, 5 срібних та 2 бронзових медалей.

Таким чином збірна Україна посіла 7 загальнокомандне місце. Перше місце виборола країна-господар змагань – Італія, друге – збірна Німеччини та третє – команда Швейцарії.