ОСТАННІ НОВИНИ

Джамала презентувала пісню у пам'ять про депортацію татар

|

джамала1Сьогодні, 18-го травня, у день пам’яті жертв депортації кримських татар, кримчанка Джамала представила нову пісню під назвою “Шлях додому”, пише УП.

Автором тексту та музики традиційно виступила сама співачка.

“Чи часто ви говорите з батьками про своє коріння? Про те, звідки ви? Хто ви? Про свій шлях, призначення на цій землі? У моїй родині ми багато говорили на ці теми, про те, що ж таке Батьківщина? Де твій дім? Будинок – це місце, де ти народився або де поховані твої предки?” – вважає артистка.

У новій пісні Джамала співає про свій дім та про свого батька, який навчив співачку любити свою Батьківщину.

джамала“Тато і бабуся розповідали мені про складне повернення кримських татар на Батьківщину. І пісня “Шлях додому” (“Artıñnı Unutma”) – це продовження розмови з моїм батьком (у пісні він фігурує як “baba” – батько кримськотатарською). Коли я їхала з батьківського дому на навчання, проводжаючи, він завжди мені казав: “Artıñnı Unutma”, – так говорять тим, хто йде з дому, щоб пам’ятали, що у них є будинок, не затримувалися. А в кінці додавав: “Özüñe baq” – бережи себе і починай з себе. Часто батьки, проводжаючи нас, говорять такі слова. Тому що вони знають, що на нашому шляху зустрічаються розчарування, образи і безліч перепон. Це пісня-сповідь. Я присвячую її всім, хто шукає свій шлях додому! Дім – це місце, де тебе люблять і чекають, і не завжди це місце позначене штампом в паспорті”, – розповіла співачка.

Фото: УП

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...