ОСТАННІ НОВИНИ

Укрпошта нагадує окупантам, хто такі кримські татари

|

56 УкрпоштаУкрпошта презентувала серію поштових марок «Кримські татари – корінний народ Криму – України». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі УДППЗ «Укрпошти».

14 травня 2015 року Укрпошта презентувала та здійснила спецпогашення поштових марок присвячених етнографії кримських татар. Спецпогашення, яке відбувалося перед будівлею Головпоштамту на Майдані Незалежності, проходило в рамках заходів з нагоди 71-ї річниці депортації кримських татар.

57 УкрпоштаУ церемонії взяли участь голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук та український художник Микола Кочубей.

«Ідея випустити філателістичну продукцію на таку тематику виникла ще рік тому, після окупації Криму. Сьогодні Укрпошта презентує марки на тему історії та культури кримських татар. Ці поштові мініатюри є особливо важливими та цінними як для українців, так і для всього кримськотатарського народу. Марки – це один з символів держави та своєрідний елемент патріотизму. Впевнений, що через багато років вони зможуть розказати про історію Криму та кримських татар», – зазначив Ігор Ткачук.

Чотири поштові мініатюри: «Дюрбе перших кримських ханів», «Майстер мідник», «Кримськотатарський воїн» та «Танок «Хайтарма», присвячені історії та культурі кримськотатарського народу, започаткували нову серію марок Укрпошти «Народності України».

Над зображеннями, які відрізняються  високим ступенем автентичності, працював відомий український художник Миколай Кочубей. А спільна робота над проектом тривала понад шість місяців.

Номінал кожної марки складає 3,00 грн., тираж – 130 000 примірників. Наразі поштові марки можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій Україні.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...