ОСТАННІ НОВИНИ

У Садового цікавляться звідки в нього гроші на «Самопоміч»

|

ratusha-gerbБільше сотні львів’ян – представників низки профспілкових та інших громадських організацій пікетували сьогодні обласні та міські органи влади. Як розповів Львівському порталу, голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський, обурення мітингувальників викликає загальна ситуація в державі, коли за красивими та правильними гаслами насправді ховається повна відсутність реформ, боротьби із корупцією та економічна деградація.

Відтак громадські лідери сформулювали пакет вимог до керівництва держави. Найголовнішими з яких є: початок справжніх реформ, реальна боротьба з корупцією, чіткі та прозорі правила економічної гри, зокрема тарифної політики.

Ці вимоги були передані владі через Львівську облдержадміністрацію.

Після ЛОДА колона мітингувальників рушила до львівської ратуші. Як розповів А. Корчинський, пікетування мерії має особливий підтекст – у громадських лідерів є багато незручних запитань до діяльності партії «Самопоміч» та її парламентської фракції.

(Як відомо лідером «Самопомочі» є міський голова Львова Андрій Садовий – ред.). Зокрема, пікетувальників цікавить, з яких джерел фінансується партія та хто насправді контролює діяльність «Самопомочі», зокрема її фракції у парламенті.

Водночас мітингувальники не висловлювали жодних різких ультиматумів, однак за словами Корчинського, градус напруги у суспільстві наростає і якщо відповіді на задані питання не буде отримано, це рано чи пізно може призвести до соціального вибуху.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...