ОСТАННІ НОВИНИ

Рада таки заборонила вкладникам достроково знімати банківські депозити

|

55360da37c649_vr11Парламент підтримав у другому читанні в цілому законопроект “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо умов повернення строкових депозитів)”. За відповідне рішення проголосували 243 нардепа при 226 мінімально необхідних, передає Еспресо.TV.

Автори законопроекту стверджують, що таким чином вдасться стабілізувати банківську систему.

В пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що його мета – встановлення стабільності банківської системи шляхом врегулювання механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи.

Так, закон вносить зміни до статей Цивільного кодексу України та закону України “Про цінні папери та фондовий ринок”, згідно з яким клієнти банку зможуть отримати вклади і нараховані за ним проценти за строковими банківським договором по закінченню терміну дії договору.

Зазначимо, що згідно з чинним законодавством фізичні особи – вкладники можуть одержати свій вклад або його частину на першу вимогу. Дострокове повернення цього вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом можливе виключно в разі, коли це передбачено умовами договору строкового банківського вкладу.

На початку квітня відповідний законопроект було підтримано в першому читанні.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...