ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати на сесії міськради поцікавляться у Садового про пасажирські перевезення

|

Сьогодні, 13 травня, на колегії міської ради депутати групи «Народний Контроль» вимагатимуть внести у порядок денний наступного пленарного засідання питання про пасажирські перевезення у м. Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Народного контролю».

Зазначимо, минулої п’ятниці, 8 травня, виконком Львівської міської ради прийняв рішення збільшити ціну за проїзд у громадському транспорті до 4 грн. Однак, депутатська група «Народний Контроль» вважає, що спершу аніж піднімати оплату, варто запровадити контроль за графіком руху маршруток та за прозорим обліком пасажиропотоку у міському транспорті.

«Депутатська група «Народний Контроль» наполягає щоб на найближчій сесії міської ради було розглянуто питання про пасажирські перевезення у м. Львові. Зокрема, ми вимагаємо пояснення чому відмінили конкурс на визначення інвестора, який мав здійснюватиме облік пасажирських перевезень та контроль за графіком руху маршруток», – наголошує член депутатської групи «Народний Контроль» Андрій Білоус.

Окрім того, депутатська група «Народний Контроль» вимагає аби міський голова Львова Андрій Садовий розповів до яких дій вдаватиметься, аби змінити ситуацію у справі пасажирських перевезень, позаяк саме він одноособово визначає транспортну політику у  Львові.

Додамо,  свого часу на розгляд депутатів Львівської міської ради була винесена пропозиція оголосити конкурс, у якому  взяли участь 13 фірм. Переможець  згодом мав би контролювали облік пасажирських перевезень та графік руху. У даній процедурі навіть обрали двох переможців. Щоправда,  з невідомих причин, конкурс було зірвано.

«Ми вважаємо, що цю ситуацію треба як слід проаналізувати. Ми не можемо зрозуміти чому так трапилося. Громада міста повинна почути чітку відповідь від міського голови, коли у Львові буде запроваджений єдиний електронний квиток? Коли врешті буде он-лайн контроль за графіком руху маршруток», – акцентує голова депутатської групи «Народний Контроль» Валерій Веремчук.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...